Ομοιότητες ηθοποιών

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Ομοιότητες ηθοποιών

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 12 Οκτ 2018, 13:21

εγώ, να πω την αμαρτία μου, μήτε η Jennifer Lawrence μου μοιάζει με την Lee Sobieski μήτε η Uma Thurman με την Toni Collette

:ανέκφραστος:
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Ασάρα
Μύστης
Αναρτήσεις: 145
Εγγραφή: 30 Δεκ 2017, 10:02

Re: Ομοιότητες ηθοποιών

Ανάρτησηαπό Ασάρα » 04 Μάρ 2019, 11:07

Αν και δεν νόμιζα ότι μοιάζουνε, κυκλοφόρησε στο ίντερνετ εδώ και καιρό μια φωτογραφία που είναι δύσκολο να πει κανείς εαν πρόκειται για τον Τομ Χανκς ή τον Μπιλ Μάρεϊ.

Image

είναι ο Μάρεϊ
"When I was four years old, I watched my mother kill a spider... with a teacosy. Years later, I realised it was not a spider - it was my Uncle Harold."

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Ομοιότητες ηθοποιών

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 05 Απρ 2019, 13:24

Meg Foster με Kirstie Alley..
Image
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Ομοιότητες ηθοποιών

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 05 Απρ 2019, 22:32

Ναι, αυτές όντως έχουν ομοιότητα. :πάνω:
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Ομοιότητες ηθοποιών

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 06 Απρ 2019, 12:06

Οταν ειχα δει το They Live νομιζα οτι η πρωταγωνιστρια ηταν η Κιρστι Αλεϊ, αλλα τελικα ηταν η Μεγκ Φοστερ.. μου εκανε εντυπωση η τρομερη ομοιοτητα τους.
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Ομοιότητες ηθοποιών

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 19 Οκτ 2019, 23:53

Παντως μονο εγω μπερδευα παντα τον Μαρκ Στρονγκ με τον Στανλει Τουτσι? Μοιαζουν πολυ...
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Μπιατριξ Κιντο
βιντεοβάτης
Αναρτήσεις: 985
Εγγραφή: 17 Αύγ 2018, 13:25

Re: Ομοιότητες ηθοποιών

Ανάρτησηαπό Μπιατριξ Κιντο » 15 Φεβ 2021, 12:37

Αυτες οι δυο μοιαζουν αρκετα: Χολι Μερι Κομπς και Ντανα Γκαρσια
Image
Image
"Κι εκεί που νόμιζες ότι δεν θα ξανανιώσεις ποτέ κάτι τόσο δυνατό, έρχεται κάποιος και σου δείχνει ότι το ποτέ είναι μεγάλη λέξη. . ."

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Ομοιότητες ηθοποιών

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 11 Ιούν 2021, 13:50

Όμορφες, όμως κάπως ουδέτερα πρόσωπα.
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."


Επιστροφή “Ηθοποιοί”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 1 επισκέπτες