Φως στο Τούνελ

Αβατάρι χρήστη
Μαργαρίτα
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 225
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 18:54
Θέση: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Φως στο Τούνελ

Ανάρτησηαπό Μαργαρίτα » 26 Απρ 2013, 22:21

Image

Για 17η χρονιά η εκπομπή "Φως στο Τούνελ" με την Αγγελική Νικολούλη συνεχίζεται και μας κρατάει ξύπνιους ως αργά κάθε Παρασκευή . Ας πω όμως δυο λόγια για το τι βλέπουμε ακριβώς σε αυτή την εκπομπή αν και πιστεύω πως ακόμα και όποιος δεν την παρακολουθεί ξέρει περί τίνος πρόκειται .

Εδώ και χρόνια η συγκεκριμένη εκπομπή ασχολείται με εξαφανίσεις ανθρώπων καθώς και με δολοφονίες.Έχει βοηθήσει πολύ κόσμο να βρεθεί , έχει βοηθήσει στην εξιχνίαση 18 δολοφονιών και γενικά έχει ρίξει φως σε πολλές υποθέσεις . Η δημοσιογράφος Αγγελική Νικολούλη που φαίνεται να αγαπάει στα αλήθεια αυτό που κάνει μαζί με τους συνεργάτες της αλλά και με την πολύτιμη βοήθεια των τηλεθεατών έχει ρίξει πολλές φορές φως...στο τούνελ.

Όλοι πιστεύω λίγο πολύ έχουμε παρακολουθήσει την συγκεκριμένη εκπομπή , δυστυχώς ποτέ δεν μπορούσα να την παρακολουθήσω τακτικά όλα αυτά τα χρόνια (για διάφορους λόγους)κι έτσι δεν έδινα και πολύ σημασία. Φέτος βλέπω φανατικά και έχω να πω πως είναι σαν να βλέπω κάθε Παρασκευή βράδυ μια καλή αστυνομική ταινία :ναι:
Τα βίντεο που δείχνει , η αγωνία που σου προκαλούν οι μυστικές συζητήσεις με τους συνεργάτες της αλλά και μερικές υποθέσεις που είναι λες και τις πήρες από κάποιο μυθιστόρημα, σε κάνουν να είσαι κολλημένος στην τηλεόραση σου ως αργά το βράδυ . Κάθε βδομάδα περιμένω με αγωνία να δω το καινούργιο θέμα αλλά και εξελίξεις από παλιότερες υποθέσεις .

Αβατάρι χρήστη
Σινεφίλ
Ονειρευτής
Αναρτήσεις: 411
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 15:16

Re: Φως στο Τούνελ

Ανάρτησηαπό Σινεφίλ » 26 Απρ 2013, 23:25

Δεν έχω παρακολουθήσει ποτέ, ούτε μία εκπομπή. Δεν μου αρέσει η Νικολούλη, αν και κάνει εξαιρετική δουλειά. Πολλά χρόνια πάντως! :πάνω:

Χόλντεν
Μύστης
Αναρτήσεις: 72
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 21:31

Re: Φως στο Τούνελ

Ανάρτησηαπό Χόλντεν » 27 Απρ 2013, 12:02

Είναι εξαιρετική εκπομπή που αποδεδειγμένα παράγει έργο. Για κάποιο λόγο όμως που δεν καταλαβαίνω έχει θεωρηθεί γραφική. Προσωπικά δεν την χάνω ποτέ.
...you are fighting for the biggest nothing in history!

Αβατάρι χρήστη
Φαροφύλακας
Φωτόφρακτος Δροσουλίτης
Αναρτήσεις: 3453
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 09:00

Re: Φως στο Τούνελ

Ανάρτησηαπό Φαροφύλακας » 27 Απρ 2013, 12:04

Δεν την βλέπω την σειρά. Γενικά δεν βλέπω τηλεόραση και αυτήν την σειρά την βρίσκω στενάχωρη. Πάντως η Νικολούλη μού είναι συμπαθής.
:)
"Ah," she said, "to come is easy and takes hours; to go is different—and may take centuries."

Αβατάρι χρήστη
Ίζι
Ταινιοδύτης
Αναρτήσεις: 1353
Εγγραφή: 01 Απρ 2013, 22:43

Re: Φως στο Τούνελ

Ανάρτησηαπό Ίζι » 27 Απρ 2013, 12:17

Τη μαμά μου δεν μπορείς να την πετύχεις ούτε στο τηλέφωνο τις Παρασκευές τα βράδια λόγω Νικολούλη. Μόνο στα διαφημιστικά διαλείμματα :ανέκφραστος:
I'm not normally a praying man, but if you're up there, please save me, Superman!
-Homer Simpson

Αβατάρι χρήστη
Μαργαρίτα
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 225
Εγγραφή: 31 Μάρ 2013, 18:54
Θέση: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Φως στο Τούνελ

Ανάρτησηαπό Μαργαρίτα » 27 Απρ 2013, 14:24

Ίζι έγραψε:Τη μαμά μου δεν μπορείς να την πετύχεις ούτε στο τηλέφωνο τις Παρασκευές τα βράδια λόγω Νικολούλη. Μόνο στα διαφημιστικά διαλείμματα :ανέκφραστος:

:μουάχαχα:
Μα έχει πάρα πολύ αγωνία , νιώθω λες και βλέπω μια μεγάλη ταινία αστυνομική με μπόλικο μυστήριο . Μου αρέσει που η Νικολούλη δεν μασάει τα λόγια της και που δείχνει να εκτιμάει τον κόσμο , ειδικά τα άτομα που βοηθάνε εθελοντικά.
Κι εγώ δεν βλέπω πλέον τίποτα στην τηλεόραση, μόνο Φως στο Τούνελ και Κάψε το Σενάριο που (με βάση τα γούστα μου) είναι τα μόνα που αξίζει να δω πλέον στην Ελληνική tv .

Αβατάρι χρήστη
Θεατής
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 647
Εγγραφή: 07 Οκτ 2016, 19:34

Re: Φως στο Τούνελ

Ανάρτησηαπό Θεατής » 03 Μάρ 2019, 20:48

Απλώς να αναφέρω μιας και χάθηκαν λόγω συντήρησης του σάιτ καποιες αναρτήσεις:
Αγγέλω ζεις!!!
Εσύ μας οδηγείς!!!
:))))
Το να διαβάζεις μεταφρασμένη ποίηση είναι σαν να κολυμπάς με αδιάβροχο...

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Φως στο Τούνελ

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 03 Μάρ 2019, 21:59

Εγώ έχασα πάνω από 60 αναρτήσεις, βέβαια υπήρχε ειδοποίηση αλλά δεν την έλαβα σοβαρά να πω την αλήθεια γιατί δεν ήταν σίγουρο, τεσπα Αγγέλω προτιμώ να δω μια καλή αστυνομική/ δραματική ταινία παρά τις π@π@ριές αυτές που προβάλλεις, σοβαρέψου είσαι μεγάλη γυναίκα αν έβρισκες χαμένα σκυλιά και γατιά θα σε είχα σε εκτίμηση, μην το παίζεις Σέρλοκ Χολμς τώρα πια στα γεράματα. :ρ
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.




Αβατάρι χρήστη
Θεατής
Μυθευτής
Αναρτήσεις: 647
Εγγραφή: 07 Οκτ 2016, 19:34

Re: Φως στο Τούνελ

Ανάρτησηαπό Θεατής » 04 Μάρ 2019, 01:42

Είσαι ξεκάθαρα τρολ του Χαρδαβέλλα... :χαχα:
Το να διαβάζεις μεταφρασμένη ποίηση είναι σαν να κολυμπάς με αδιάβροχο...

Αβατάρι χρήστη
Θλιμμένη Κουκουβάγια
Ταξιδευτής
Αναρτήσεις: 210
Εγγραφή: 18 Νοέ 2018, 00:58

Re: Φως στο Τούνελ

Ανάρτησηαπό Θλιμμένη Κουκουβάγια » 04 Μάρ 2019, 02:00

:χαχα: :χαχα: :χαχα:
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; (††† R.I.P. †††) those that come in by the window.





Επιστροφή “Ψυχαγωγικές”

Ποιος είναι συνδεμένος

Χρήστες που περιηγούνται σε αυτό το φόρουμ: Δεν υπάρχουν εγγραμένοι χρήστες και 3 επισκέπτες